// Структура // Кафедри // Кабінетиe-mail
Ім'я

Пароль


Моя незалежність: 20-річні про права людини в 20-річній Україні

Центр освітніх ініціатив та тренерська група «Діалог» запрошують взяти участь у проекті, присвяченому баченню двадцятирічними своїх прав і можливостей у двадцятирічній Україні.

Шукаємо 4-особові групи авторів, яким цікаво описати за допомогою текстів і фотографій, як в Україні забезпечуються можливості молодих людей щодо реалізації своїх прав на освіту, свободу самовираження та поваги до людської гідності з точки зору соціальної інтеграції/соціальних виключень.

Читати далі...
Делегація зі школи міста Лінкопінг, Швеція, відвідає урочисту лінійку 1 вересня 2011 року у Львівській гімназії «Престиж»
В рамках ініційованого Львівською гімназією "Престиж" українсько-шведського проекту "Сучасні інновації на тлі старих міст Львів та Лінкопінг" до Львова 01.09.2011 року прибуває делегація зі Швеції на чолі з керівником Інгемаром Шутц, вчителем англійської мови школи м. Лінкопінг. Впродовж тижня гості мають намір попередньо ознайомитися з нашим містом, зустрітися з учасниками проекту та обговорити деталі його, в якому з українського боку задіяні учні 10-ого Б класу Львівської гімназії «Престиж» під керівництвом вчителя англійської мови Терлюк З.С. Проект триватиме з вересня 2011 року по травень 2012 року.
ІІ Літня Академія «Демократія у школі» дала шанс для налагодження під час співпраці між школами і місцевими громадами в Європі

У співпраці з Міністерством національної освіти Польщі, Центром розвитку освіти Польщі, Європейським центром Вергеланд і Радою Європи 9-16 липня 2011 року у Варшаві проходила ІІ Літня Академія «Демократія у школі».

Учасниками академії були представники закладів освіти Молдови, Вірменії, Грузії, Фінляндії, Росії, Польщі та України.

Галина Фурман, заступник директора львівської гімназії «Престиж», Ірина Синя та Христина Левицька, методисти кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, представляли Україну на ІІ літній академії «Демократія у школі».

Українська команда, як і кожна команда-учасниця, презентувала школу, розробила план дії школи, направлений на виховання демократичного громадянства і освіти в області прав людини (ВДГ/ОПЛ) у співпраці зі всією громадою школи (учні, вчителі, батьки, партнери).

Літня академія розширила знання учасників і їх розуміння виховання демократичного громадянства і освіти в області прав людини, а також представила і обговорила відповідні концепції; ознайомила із прикладами різних форм втілення виховання демократичного громадянства і освіти в області прав людини (ВДГ/ОПЛ); надала підтримку учасникам під час проведення аналізу у складанні плану розвитку представлених шкіл у сфері ВДГ/ОПЛ; стимулювала учасників для подальшого розвитку ВДГ/ОПЛ у школах і практичного обміну, а також буде підтримувати налагоджену під час академії співпрацю між школами і місцевими громадами в Європі.

Запрошуємо українські Євроклуби долучитись до збереження історичної пам'яті
Українська асоціація європейських студій, за підтримки Міжнародної громадської організації "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність", розпочинає реалізацію проекту "Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні".
Проект має на меті залучити Євроклуби України до діяльності зі збереження історичної пам'яті щодо жертв нацизму, розвитку міжгенераційного та міжкультурного діалогу, подолання соціальної ізоляції жертв націонал-соціалізму й тоталітаризму, самотніх людей похилого віку, і створення електронного фонду живої пам’яті про Другу світову війну.
Із запитаннями щодо проекту запрошуємо звертатись до Вікторії Калашнікової, керівника проекту, к.і.н., за телефоном: +38 (099) 706 53 33.
Детальну інформацію про проект можна дізнатись на сайті iRemember.org.ua, на порталі УАЄС "Євростудії в Україні" www.europa.org.ua, а також на сайті МФ "Взаєморозуміння і толерантність" www.toleranz.org.ua.

Читати далі...
Євроклуби чотирьох областей України навчатимуться приймати рішення та обговорять можливі конкретні волонтерські проекти для їх практичного використання у своїх громадах
1 червня 2011 року в м. Львові проходитиме тренінг “Розширення можливостей волонтерів для Європи” для євроклубів Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Кіровоградської областей. Даний захід проводиться в рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році", що виконує Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Центру європейської інформації у Львові та Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
За допомогою діючих євроклубів, що мають значний досвід, надаватиметься допомога школам у створенні та підтримці діяльності нових євроклубів. Тематично, захід проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".
Для участі у тренінгу запрошуються опікун та один-два представники від євроклубів Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Кіровоградської областей.
Тренінг складатиметься із двох елементів: презентації Європейського року 2011 в Україні та рольової гри у формі структурного діалогу.
Під час рольової гри учасники Євроклубів зможуть відчути себе членами Єврокомісії, Європарламенту, міністрами та активістами громадянського суспільства. За короткий час молодь дізнається про основних політичних акторів в ЄС, і про те, як вони впливають на процес прийняття рішень в ЄС, зокрема, стосовно молодіжної політики.
Практичний елемент навчання включатиме обговорення та підготовку конкретних волонтерських проектів, які просуватимуть європейські цінності серед молоді та ширших верств населення, а також сприятимуть вирішенню нагальних суспільних проблем у відповідних місцевих громадах.
Початок заходу о 10:00 в СШ І ст. №53, пр-т Чорновола,6, м. Львів.
Контактні особи:
Гарцула Олена Євгенівна, завідувач кабінету євроінтеграційних аспектів освіти ЛОІППО, тел/факс +38 032 2445711, +38 0972164576, ohartsula@ukr.net
Гринкевич Тетяна Романівна, координатор (опікун) шкільного Євроклубу “Life”, тел.: +38 (067) 74 01 196, е-пошта: hrynkevych@mail.ru
Наявко Наталія Олександрівна, координатор (опікун) шкільного Євроклубу “Промінь Європи”, тел.: +38 (067) 45 83 755, е-пошта: nayavko@yandex.ru .

ЛЬВІВЩИНА СВЯТКУВАЛА ДЕНЬ ЄВРОПИ 2011 У САМБОРІ
ПРЕС-РЕЛІЗ
Шкільна молодь Львівщини святкує Дні Європи в Україні
Прес - анонс

Під гаслом «Я поділяю європейські цінності» 21.05.2011 р., в суботу, в Самборі, проходитиме VI Обласний форум шкільних європейських клубів (ШЄК) у рамках святкування Днів Європи в Україні.
У програмі:
Відкриття VI Обласного Форуму шкільних євроклубів о 11.00 в Народному домі.
В рамках Форуму на Площі Ринок відбудеться парад шкільних євроклубів, котрі представлятимуть країни-члени ЄС.

Читати далі...
Школа практичної політики
Інститут Політичної Освіти оголошує набір до участі у Школі практичної політики
Шкільна молодь Львівщини святкує Дні Європи в Україні
Під гаслом «Я поділяю європейські цінності» 21.05.2011 р., в суботу, в Самборі, проходитиме VI Обласний форум шкільних європейських клубів (ШЄК) у рамках святкування Днів Європи в Україні.
У програмі:
Відкриття VI Обласного Форуму шкільних євроклубів о 11.00 в Народному домі.
В рамках Форуму на Площі Ринок відбудеться парад шкільних євроклубів, котрі представлятимуть країни-члени ЄС. Парад відкриватиме міський голова пан Тарас Копиляк, Флешмоб за участю танцювальних колективів міста, учасників обласників євроклубів, всіх бажаючих, святковий концерт з нагоди Дня Європи, виступи творчих колективів міста та області, а також, Європейський квартал «Я поділяю європейські цінності» (Інформаційний, ЄС, Освітній, Мовний, країни ЄС, Арт-клас ), розташований у наметовому містечку, на Майстер-класі «Лице Європи» ШЄКи розмальовуватимуть маски у кольори прапорів країн-членів ЄС, благодійна акція - розпродаж фоторепродукцій робіт переможців конкурсу плакату «Я поділяю європейські цінності». Кошти передаються у сиротинець. Офіційне закриття святкування Дня Європи, VI Обласного Форуму шкільних євроклубів та нагородження переможців конкурсів о 16.00.
У святі беруть участь:
ШЄКи- учні, представники усіх районів та міст Львівщини та інших областей України,
голова міста Самбора п. Тарас Копиляк,
начальник головного управління освіти і науки ЛОДА п. Михайло Брегін,
директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти п. Роман Шиян,
директор Центру європейської інформації Львова п. Олег Процак, заступник міського голови м. Самбора п. Юрій Леськів,
начальник управління освіти м. Самбора п. Богдан Лисейко,
завідувач кабінету Євроінтеграційних аспектів освіти ЛОІППО п. Олена Гарцула,
виконавчий директор Центру освітніх ініціатив п. Олена Шинаровська.
Організатори:
Центр європейської інформації Львова,
міська рада Самбора,
Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти,
Шкільний європейський клуб «Life» СЗШ №8 м. Самбора.

VІ обласний форум шкільних євроклубів
День Європи в Україні
«Я поділяю європейські цінності»
VI Обласний Форум шкільних євроклубів

Прес-анонс21 травня 2011 року з 11 до 16 год. на центральній площі Самбора відбудеться святкування Дня Європи в Україні під гаслом «Я поділяю європейські цінності» та VI Обласний Форум шкільних євроклубів. Організаторами заходів є відділи культури, освіти, молоді і спорту Самбірської міської ради, Львівський ЦЄІ, Львівський ОІППО, шкільний євроклуб « LIFE» СШ №8, Станиця Самбір Пласту – НСОУ.


Читати далі...
Семінар за участю автора підручників видавництва" Express Publishing" Дженні Дулі
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи ЛОІППО 23 травня 2011р. у м. Львові буде проходити семінар за участю автора підручників видавництва «Express Publishing» Дженні Дулі.

Програмою семінару передбачається розглянути такі питання:
1. Ефективні методи розвитку комунікативної компетенції учнів на уроках
англійської мови.
2. Практичне використання підручників видавництва «Express Publishing» у
загальноосвітніх закладах.

Для участі в роботі семінару запрошуються методисти, що відповідають за методичний супровід викладання англійської мови, голови рай/міських методоб’єднань вчителів англійської мови, тренери з англійської мови – загалом 2-3 учасники з району/ міста. Список тренерів додається в додатку.
Початок роботи семінару 23 травня 2011р. о 15 год. за адресою:
м. Львів, в. Огієнка, 18а, ЛОІППО.


Програма семінару
Сторінка 4 з 8 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>